Legendy a Stati - LEST Legendy a Stati - LEST

Legendy a Stati - LEST

Pozadí tlačítka Legendy a Stati - LEST Pozadí tlačítka LEST - Info Pozadí tlačítka LEST Kolektiv tvůrců webu Pozadí tlačítka Poznávání Relaxace Stezky Turistika Pozadí tlačítka Fórum turistů a cestovatelů Pozadí tlačítka Odkazy Tit. strana LEST je .. Kontakt PRST Forum Odkazy

- tyto stránky podporují turistického
průvodce PRST

- rozšiřují jeho nabídku poznávání severních a východních Čech

- nabízejí zajímavé místní pověsti a legendy

- předkládají stati obsahující popisy a přehledy objektů se zajímavými vlastnostmi

Zaměření

Naší snahou je poskytnout informace o přírodních krásách a památkách v oblastech Labské Pískovce (České Švýcarsko), Lužické hory, Ještěd a Podještědí, Jizerské hory, Český ráj, Krkonoše, Podkrkonoší, Broumovsko, Orlické hory a Podorlicko.

Tyto stránky vycházejí vstříc zvídavým lidem hledajcím poznávání. Doplňují stručné informace, které najdete v turistickém průvodci PRST.

Přinášejí rozsáhlejší texty k vybraným objektům, které mají zajímavé vlastnosti, i k objektům, se kterými se pojí různé pověsti či vyprávění. Vyhledáte zde i přehledy objektů, kterých se jednotlivé příspěvky týkají.

Abychom zvýšili vypovídací schopnosti textů, snažíme se jednotlivé příspěvky doplnit vlastními fotografiemi.

Příspěvky

Zdrojem informací o popsaných lokalitách a objektech se mohou stát také články našich návštěvníků.

Do tvorby se můžete zapojit i vy. Stačí, když mi zašlete textový soubor s příspěvkem v rozsahu nejvýš jedné stránky formátu A4. K textu lze příložit až osm kvalitních fotografií nebo kreseb. Jejich velikost přizpůsobím tomuto prostředí sám.

Protože stránky neprovozuji s úmyslem vytvářet zisk, nemám ani prostředky na odměnění vašich příspěvků. Rád však uveřejním odkaz na vaše webové stránky. Můžete zadat i vlastní baner o rozměrech 400 x 75 px.

Propagace

První formu propagace na našich stránkách je vzájemná výměna odkazů. Váš odkaz umístím na naši stránku s odkazy. Vy umístíte náš odkaz na vaši stránku. Máme zájem, aby byla výměna výhodná pro obě strany, proto upřednostňujeme stránky, jejichž obsah sovisí s turistikou, cestováním a poznáváním.

Poslední možností pak je odkaz na vaše stránky u příspěvku, viz "Příspěvky".

?>